Biće to strašan tandem: Maestralna akcija Pjanića i Dybale u pobjedi Juventusa

Juventus je sjajno počeo pripreme za novu sezonu. Danas je u prijateljskom susretu savladan San Mauro sa ubjedljivih 6:1, a prvijenac u dresu Stare dame upisao je i bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

[ads1]

San Mauro je ipak stigao prvi do vodstva pogotkom Ferlisija u 10. minuti, a samo četiri minute kasnije izjednačio je Asamoah nakon asistencije Pjanića, koji sjajnim golom u 29. minuti preokreće rezultat.

Dybala je do kraja prvog poluvremena postigao dva gola, a posebno lijep je bio drugi kada je matirao golmana San Maura nakon maestralne kombinacije sa Pjanićem najavivši tako da će biti strašan tandem u sezoni pred nama.

Do kraja susreta Dybala je postigao još jedan gol, a konačan rezultat 6:1 postavio je Cerri.