Čudesna utakmica na Emiratesu! Fudbalsko ludilo u režiji Arsenala i Liverpoola

Nevjerovatnu utakmicu u okviru 19. kola engleske Premier lige odigrali su večeras na Emiratsu Arsenal i Liverpool. Viđeno je čak šest golova, veliki povratak Arsenala i na kraju podjela bodova, bilo je 3:3.

Gosti su preko Coutinha i Salaha vodili sa velikih 2:o nakon samo 52. minute igre. A onda je na scenu stupio Arsenal. Iz tri udaca prema golu Mignoleta postigli su tri gola i to u razmaku od samo pet minuta. Prvo je Sanchez smanjio u 53. minuti, da bi izjednačenje Topnicima donio Xhaka samo dvije minute kasnije.

U 58. minuti Mesut Ozil dovodi Arsenal u vodstvo za opšte oduševljenje i delirijum na tribinama. Ipak, tu nije bilo kraj golovima na Emiratesu, jer je u 71. minuti Firmino pogodio za nevjerovatnih 3:3, nakon vrlo loše rekacije Petra Cecha.