Tu je kad je najpotrebnije! Čudesni Sergio Ramos ponovo spasitelj Reala!

Real Madrid je večeras u okviru 15. kola La Lige na svom stadionu u nevjerovatnoj utakmici savladao Deportivo rezultatom 3:2. Madriđani su čudesnim preokretom u finišu meča došli do velike pobjede.

Gosti iz Deportiva su igrali odličnu utakmicu, iskoristili su greške domaćina i vodili sve do 84. minute, ali na kraju nisu uspjeli da zadrže to vodstvo, pa su kući otišli praznih džepova. Počelo je dobro po Real jer su poveli u 50. minuti pogotkom Morate.

A onda u samo dvije minute neočekivani preokret. Joselu je postigao dva pogotka i šokirao sve na Santiago Bernabeu. Mladi Diaz u 84. minuti poravnava razultat na 2:2. A onda se ukazao čudesni Ramos koji u 92. minuti pogađa glavom za veliku pobjedu.