Edin Višća strijelac u novoj pobjedi Istanbula

Naš reprezentativac Edin Višća je najzaslužniji zbog pobjede Istanbula u okviru 31. kola Prve lige Turske. Istanbul je bio bolji na gostujućem terenu od ekipe Fethiyespor rezultatom 2-0.

Ponovo je fenomenalnu partiju pružio bh. reprezentativac Edin Višća, koji je prvo u 47. minuti postigao vodeći pogodak za svoj tim, a onda je u 71. minuti asistirao Sarpu za konačnih 0:2.

Ovo je bila već četvrta utakmica u nizu na kojoj je Zmaj bio strijelac, iako mu to nije prevashodni zadatak. Ove sezone je ukupno postigao devet golova uz čak 10 asistencija na 30 odigranih mečeva.

Ovom pobjedom Istanbul je na prvom mjestu Prve lige Turske i na dobrom putu je da se vrati i to ekspresno u Tursku Superligu, a jedan od najzaslužnijih za dobre igre Istanbula je svakako i naš reprezentativac.