Fantastičan gol Brozovića, Hrvatska nakon preokreta do pobjede

Hrvatska reprezentacija slavila je u Rostovu protiv Rusije s 3:1 u prijateljskom susretu. Hrvatska je na stadionu Olimp-2 uspjela da preokrene rezultat, budući da su Rusi na poluvremenu vodili 1:0.

Domaćin je poveo u 14. minuti, kada je Smolov pogodio na ubacivanje Ionova. Do kraja prvog dijela nekoliko dobrih šansi za Hrvatsku i serija promašaja, a na semaforu je ostalo 1:0. Čerišv je u 50. minuti mogao da povisi vodstvo Rusa na 2:0, ali promašio je s pet metara, da bi uslijedila kazna.

Hrvati su u svega tri minute postigli dva goal. Prvo je Kalinić u 57. zabio za izjdnačenje nakon ubačaja Vrsaljka, a potom je u 60. minuti Brozović postigao sjajan pogodak. Konačnih 3:1 postavio je Mandžukić na novu asistenciju Vrsaljka u 83. minuti.

Izvor: sportsport.ba