Gojko Cimirot upisao sjajnu asistenciju u trijumfu PAOK-a

Ubjedljivu pobjedu zabilježio je PAOK protiv Chanije rezultatom 6:2 u okviru drugog kola Kupa Grčke. Povremeni bh. reprezenetativac Gojko Cimirot zabilježio je asistenciju kod četvrtog gola, a odigrao je svih 90 minuta.

Cimirot je u 61. minuti sjajnom asistencijom ‘izbacio’ Mystakidisa samog pred domaćeg golmana, a njemu nije bilo teško da zatrese mrežu Chanije za 1:4.

Bivši igrač Sarajeva briljirao je u današnjem meču grčkog Kupa. Pored upisane asistencije istakao se sjajnom igrom zbog koje je i doveden od strane Igora Tudora trenera PAOK-a.

Cimirot je pred kraj utakmice mogao postići gol, ali je na kraju pogodio stativu. Pošto selektor BiH najavljuje podmlađivanje nacionalne vrste očekujemo da će upravo Cimirot biti važna karika u veznom redu.