Haris Medunjanin strijelac u remiju Gaziantepspora

Večeras su u okviru 28. kola Superlige Turske svoj susret odigrali Gaziantepspor i Kasimpasa. Konačan rezultat bio je 2:2, pa su tako gosti i dalje ostali na četvrtoj poziciji koja vodi sljedeće sezone u evropska takmičenja dok je Gaziantepspor prekinuo negativnu seriju od dva poraza.

Od početka susreta domaći su dominirali a sve vrijedno spomena desilo se upravo u prvih 45 minuta. Domaći u vodstvo dolaze golom Duraka u 30. minuti, da bi gosti uspjeli izjednačiti golom Donka samo tri minute kasnije.

U 37. minuti penal za goste. Has je oborio jednog protivničkog igrača u svom kaznenom prostoru a sudija je pokazao na jedanaest metara a Hasu dodijelio žuti karton. Siguran izvođaž za vodstvo Kasimpase od 1:2 bio je Scarione.

Konačan rezultat meča postavio je naš reprezentativac Haris Medunjanin koji je mrežu Kasimpase pogodio u 45. minuti. Treba istaći da je Medunjanin na terenu proveo svih 90 minuta i bio jedan od najboljih igrača svog tima.