Harry Kane je nezaustavljiv! Postigao dva gola u pobjedi protiv Evertona!

U nedjeljnom programu 27. kola engleske Premier lige Tottenham je ugostio ekipu Evertona i u sjajnoj utakmic slavio pobjedu rezultatom 3:2. Pijetlovi su došli do prednosti već u 20. minuti utakmice.

Strijelac sjajnog gola sa preko 25 metara bio je ove sezone nezaustavljivi Harry Kane, koji je uputio pravu bombu prema golu Evertona, pa Robles nije imamo nikakve šanse. Bio je ovo njegov 18. gol u sezoni i vodeći je na listi strijelaca Premiershipa.

U 56. minuti Kane postiže i svoj 19. pogodak u sezoni za sigurnu prednost Tottenhama od 2:0. Lukaku u 81. minuti smanjuje na 2:1 i unosi neizvjesnost u završnici utakmice. Ovim golom Belgijanac je postao najbolji strijelac Evertona u historiji Premier lige.

U sudijskoj nadokani viđena su još dva ekspresna gola. Prvo je Dele Alli pogodio za 3:1, da bi odmah u sljedećem napadu pogodio i Valencia za konačnih 3:2.