Još jedna majstorija Lea Messija! S kakvom lakoćom igra ovaj čovjek!

U okviru 34. kola španske Primera lige Barcelona je na svom Nou Campu ugostila ekipu Osasune. Rezultat nakon prvih 45 minuta igre je sigurnih 2:0 za tim iz Katalonije.

Nakon što su u prošlom kolu u fantastičnoj utakmici savladali u Madridu ekipu Reala dobili su puno samopouzdanja, a i dalje su u trci za osvajanje titule. Domaći su sjajno otvorili večerašnji meč i u 12, minuti poveli.

Fantastični Leo Messi je iskoristio jednu kardinalnu grešku odbrane Osasune, izašao sam pred golamana Sirigua, te ga majstorskim potezom prebacio i pogodio za 1:0.  Kako sve izgleda jednostavno kad to radi sjajni Argentinac.

Andre Gomes je u 30. minuti udvostručio prednost svog tima nakon asistencije Ivana Rakitića.