Kakva bomba: Cristiano Ronaldo konačno postigao gol iz slobodnjaka!

Ekipa Celte je u ravanš utakmici četvrtine finala Kupa kralja dočekala na svom stadinu Real Madrid i u fantastičnoj utakmici potvrdila plasman u polufinale. Kraljevi su u Madridu poraženi sa 2:1, a večeras je bilo nerješeno 2:2.

[ads1]

Celta je u samoj završnici prvog dijela stigla do zasluženog vodstva. Bila je to akcija u tri poteza, Aspas je petom proigrao Wassa, koji loptu prosljeđuje do Guidettija, Casilla brani njegov udarac, ali Danila nespretno loptu šalje u vlastitu mrežu.

U nastavku utakmice budi se Real i dolazi do izjednačenja u 62. minuti. Cristiano Ronaldo sjajno je izveo slobodnjak s ruba kaznenog prostora, prevario je domaćeg golmana za 1:1. Celta se ni tada nije povukla, a u 85. minuti preko Wassa ponovno dolazi u vodstvo.

Tim iz Madrida je bio na korak od novog poraza, ali u 90. minuti Lucas Vazquez glavom zabija za konačnih 2:2, što na kraju ipak nije bilo dovoljno za prolaz u polufinale.