Kakva lakoća igranja! Maestralni Messi postigao 4 gola i razbio siroti Eibar!

Barcelona je večeras pobijedila Eibar sa uvjerljivih 6:1 u okviru 5. kola španske La Lige, a najzaslužniji za to bio je argentinski čarobnjak Leo Messi koji je postigao četiri gola.

Sve je počelo u 20. minuti kada je Leo Messi započeo svoju nevjerovatnu seriju. U 38. minuti u strijelce se upisao i Paulinho. Bio je to drugi gol za Brazilca od dolaska u Barcelonu.

U nastavku viđeno je još čak pet golova. Prvo je Denis Suarez pogodio za povećanje vodstva Barcelone, da bi Enrich u 57. minuti smanjio na 3:1. Svoj drugi gol na susretu Messi je postigao u 59. minuti, a hat-trick je kompletirao tri minute kasnije.

Argentinac je postavio i konačan rezultat meča i to u 87. minuti kada je pogodio za konačnih 6:1. Bio je to već deveti gol za Messija ove sezone u La Ligi. Barcelona je i nakon ovog kola zadržala maksimalan učinak i ima 15 bodova.