Nova magija: Fantastičan gol Messija iz slobodnjaka protiv Espanyola

U 37. kolu španske Primera lige fudbaleri Barcelone su na svom Camp Nouu dočekali gradskog rivala Espanyol i slavili ubjedljivu pobjedu rezultatom 5:0 i tako došli samo još jedan korak od titule.

Barcelona je došla u vodstvo već u 8. minuti kada je Leo Messi prefektno izvedenim slobodnim udarcem skinuo paučinu golmana Espanyola. Tek što se krenulo sa igrom u drugom poluvremenu Luis Suarez je nastavio svoju seriju golova i udvostručio prednost Katalonaca.

Isti fudbaler je u 61. minuti pogodio za 3:0, a u strijelce se upisao i Rafinha za velikih 4:0. Konačan rezultat utakmice postavio je Neymar u finišu nakon sjajne akcije igrača Barcelone. U zadnjem kolu Katalonci gostuju Granadi i pobjedom će odbraniti titulu.