Klopp preporodio Liverpool: Savršena asistencija Cana za Sturridgea

Preporođeni igrači Liverpool pod vodstvom Jurgena Kloppa igraju sjajno ove sezone, a sinoć su pregazili Southampton sa 6:1 u susretu četvrtfinala Capital One kupa.

Poveli su domaći preko Manea u prvoj minuti igre, no Redsi su prvo izjednačili preko Daniela Sturridgea u 25. minuti igre, a četiri minute kasnije i poveli pogotkom istog fudbalera. Za drugi gol Sturridgeu na savršen način asistirao je Emre Can, koji je u dva poteza izludio defanzivce Southamptona.

Do kraja prvog poluvremena prednost je na 3:1 povisio Divock Origi. Nastavak susreta donio je nova tri gola u mreži Southamptona. Pogađali su Ibe, te dva puta Origi za konačnih 6:1 i plasman Liverpoola u polufinale.

Bomba Origija u ubjedljivoj pobjedi Liverpoola protiv Southamptona!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! – www.sportam.info