Ljudi, pa šta to radite? Čudan potez Verrattija i još čudnija odluka sudije!

Paris-Saint Germain je danas gostovao kod ekipe Nantesa u okviru 21. kola francuske Ligue 1 i slavio sigurnu pobjedu rezultatom 2:0. Edinson Cavani bio je junak Parižana postigavši oba gola na utakmici.

El Matador je postigao fantastičan pogodak iz slobodnjaka u 65. minuti, ali ipak, najzanimljiviji potez na utakmici desio se u 30. minuti. Marco Verratti se nalazio sam na ivici svog šesnaesterca i ničim izazvan i bez pritiska domaćih igrača kleknuo na zemlju i glavom loptu vratio golmanu Kevinu Trappu.

Zašto je to uradio, sigurno nikome nije jasno! Međutim, da stvar bude još čudnija, glavni sudija na meču je prekinuo igru, dosudio indirektan udarac i Verrattiju pokazao žuti karton, iako Trapp nije loptu ni uhvatio u ruke.

Jedino logično objašnjenje je da je sudija procjenio ponižavanje protivnika od strane Verrattija. Uostalom, u video prilogu pogledajte i sami opisanu situaciju!