Lucidni Angel Di Maria i nezaustavljivi Edinson Cavani potopili Guingamp!

U 32. kolu francuske Ligue 1 Paris-Saint Germain je na svom Parku pričeva ugostio Guingamp i slavio ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:0 i tako ostao u trci sa Monacom i Nicom za titulu.

Posao su odradili lucidni Di Maria i maestralni Cavani koji nemilosrdno rešeta protivničke mreže ove sezone. Iako golova nije bilo do 56. minute kada je pogodio Di Maria nakon sjajne asistencije Cavanija, nakon toga je krenula lavina i redale su se šanse pred golom gostiju.

Prednost je udvostručio Cavani u 60. minuti, da bi isti igrač deset minuta kasnije postigao i svoj drugi gol na utakmici i to nakon fantastične akcije igrča PSG-a. Matuidi je u posljednjim trenucima postigao četvrti gol i postavio konačan rezultat.