Marcelo: Mi nismo Barcelona, nama se to ne može dogoditi!

Real Madrid je u polufinale prošao preko okršaja sa Juventusom, kojeg su pobjedili ukupnim rezultatom 4:3, i tako će se sutra naći u žrijebu u kojem se još nalaze Liverpool, Bayern i Roma.

Juventus je tokom cijelog meča bio bolji rival i to se moglo vidjeti na terenu, kada su na poluvremenu već postigli 2 gola preko Marija Mandžukića. Matuidi je u 60. minutu postigao i treći pogodak i činilo se kako će navijači na Bernabeuu vidjeti još jedno veliko iznenađenje.

Da tako ne bude, pobrinuo se Benatia koji je srušio Lucasa u kaznenom prostoru u finišu utakmice i tako poslao Cristiana Ronalda na bijelu tačku, što je ovaj maksimalno iskoristio i odveo svoj  tim u polufinale.

Nakon utakmice, Marcelo je, kako to obično biva, pecnuo velike rivale: “Nama se ne može dogoditi ono što se dogodilo Barceloni. Mi smo ozbiljan klub, mi smo Real Madrid!”