Marko Pjaca na oproštaju od Dinama postigao dva gola i dobio velike ovacije!

Zagrebački Dinamo je večeras na svom Maksimiru u uzvratnoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka teškom mukom savladao makedonski Vardar rezultatom 3:2 i izborio meč protiv Dinama iz Tbilisija.

Nije najbolje počelo za Modre jer je Vardar poveo golom Velkoskog u 39. minuti. Ipak, u 55. Pjaca sa bijele tačke donosi Dinamu izjednačenje, da bi novi šok uslijedio u 63. minuti kada Velkoski ponovo pogađa za novu prednost Vardara.

U 70. minuti Dinamo dobija još jedan penal koji rutinski pogađa ponovo Marko Pjaca i tada je sve bilo gotovo. Pobjedu domaćinu donio je Machado u 83. minuti na asistenciju dvostrukog strijelca Pjace.

Marko Pjaca je teren napustio pet minuta prije kraja, a više od 15.000 navijača na Maksimiru je tada ustalo i gromoglasnim aplauzima i ovacijama ispratilo ga u posljednjoj utakmici za klub za koji navija od kad zna za sebe.