Misimović strijelac u gostujućem porazu Guizhou Renhea

Guizhou Renhe ove sezone ne igra na nivou prethodne, ali ono što nas može i treba radovati su izdanja Zvjezdana Misimovića koji je nakon asistencije u prošlom kolu ovog puta bio strijelac.

Guizhou Renhe je poražen na gostovanju kod Shanghai East Asie rezultatom 5:2, a prvi od dva pogotka za goste bio je djelo Zvjezdana Misimovića koji je lijepo primio dubinsku loptu i rutinski iskosa matirao domaćeg golmana.

Vrijedi spomenuti da je u 55. minutu utakmice nakon duže pauze zbog povrede konačno zaigrao i Zlatan Muslimović. Misimović je na terenu proveo svih 90 minuta. Strijelci za domaći tim bili su Hysen tri puta i McBreen dva puta, dok je za goste osim Misimovića pogađao i Cuadrado, domaći defanzivac koji je pogodio vlastitu mrežu.