Naklon za majstore! Kada u timu imate Coutinha i Salaha onda je sve moguće!

Na Vitality stadionu u Bournemouthu susret sedamnaestog kola engleske Premier lige trenutno igraju istoimeni domaćin Liverpoola. Ekipa koju sa klupe predvodi Jurgen Klopp igra odlično u posljednje vrijeme, a dobro su počeli i večeras.

Nakon prvog poluvremena Redsi vode sa ubjedljivih 3:0. Domaćina je u 20. minuti načeo fenomenalni Brazilac Coutinho, koji je nakon sjajnog solo prodora i izbacivanja iz igre nekoliko domaćih fudbalera postigao sjajan gol.

Prednost gostiju udvostručio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren samo šest minuta kasnije na asistenciju Firmina. Bio je ovo Lovrenov prvi njegov pogodak nakon skoro četrnaest mjeseci.

A onda na scenu stupa i Mohamed Salah. Njegova brzina, snalažljivost i tehnika su nešto što ga čini trenutno najboljim igračem Premier lige i protivničke odbrane jednostvano nemaju rješenje za njega.