Nevjerovatna odbrana Keylora Navasa o kojoj će se još dugo pričati!

Madridski Real stigao je do pobjede u El Clasicu protiv Barcelone. Iako je od 83. minute igrao bez isključenog Ramosa, Real je uzeo sva tri boda zahvaljujući pogotku Cristiana Ronalda dvije minute kasnije.

Madriđani ove sezone vrlo vjerovatno neće do naslova prvaka Španije, ali Zidane će se moći pohvaliti nečim što brojni veliki treneri prije njega nisu uspjeli napraviti. Savladao je Barcelonu na Camp Nouu u svom prvom El Clasicu.

Jedan od najlješpih poteza večerašnjeg El Clasica bila je nevjerovatna odbrana golmana Reala Keylora Navasa kada je poletio kroz vazduh i skinuo pokušaj loba Lea Messija početkom drugog poluvremena.

Pogledajte kako je fenomenlani Kostarikanac spriječio majstorski pogodak Messija u 55. minutu meča pri rezultatu 0:0.