Nevjerovatno dostignuće Barceloninog magičnog MSN trija!

Barcelona je danas u okviru 28. kola španske Primera lige gostovala kod ekipe Eibara i očekivano slavila ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:0, i tako nastavila sa apsolutnom dominacijom u Primeri ove sezone.

Barcelona je povela već u osmoj minuti pogotkom El Haddadija, da bi u finišu prvog dijela Messi sjajnim slalomom kroz odbranu povećao prednost na 2:0. Nastavak donosi još dva gola u mreži domaćeg tima. Igrala se 76. minuti kada Messi lijepo pogađa iz penala, a konačnih 4:0 djelo je Luisa Suareza u 84. minuti.

Napad Barcelone ove sezone je fantastičan, a trio Messi, Suarez, Neymar nemilosrdno rešeta protivničke mreže skoro na svakom susretu. Sa današnja dva gola Lionela Messija i jednim Luisa Suareza, Barcelonin trio je došao do brojke od stotinu golova koji su kombinovano postigli u svim takmičenjima u ovoj sezoni.

Ekipa koju sa klupe predvodi Luis Enrique također je izjednačila rekord italijanskog Milana iz 1991. godine po broju od 36 utakmica u nizu bez poraza, i nalaze se na četvrtom mjestu svih vremena po ovom dostignuću.