Odlični Mešanović strijelac u pobjedi Slavije uz ovacije sa tribina

U okviru 17. kola češke Synot lige fudbaleri Slavije iz Praga ugostilu su ekipu Brna i slavili pobjedu rezultatom 2:0 i tako došli do četvrtog mjesta na tabeli i uključili se u borbu za plasman u Europa ligu!

Slavija je došla u vodstvo već u 15. minuti susreta, a strijelac je bio bh. internacinalac Muris Mešanović, koji je jednu odbijenu loptu rutinski pospremio u mrežu gostiju. Pred kraj prvog poluvremena prednost domaćih je udvostručio Bilek, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Mešanović sjajno igra od dolaska u Slaviju ove zime, a nakon što je nekoliko puta tresao protivničke mreže u pripremnim utakmicama, pogodio je i u prvenstvu, a domaći navijači su ovacijama nagradili bh. internacinalca.