Oni se samo zabavljaju! Panenka Messija i magija u nogama Neymara!

U okviru 36. kola španske Primera lige, Barcelona je sinoć na svom Nou Campu ugostila ekipu Villarreala i slavila sigurnu pobjedu rezultatom 4:1. Raspoložen je, po običaju, bio trio Messi – Neymar – Suarez, i sva četiri gola su njihovo djelo.

Povela je Barcelona preko Neymara u 21. minutim, da bi vrlo brzo raspoloženi Cedric Bakambu lijepo matirao Ter Stegena i poravnao na 1:1. Ipak, Katalonci golom Messija u posljednjim trenucima prvog dijela na odmor odlaze sa golom prednosti.

U 69. minuti i Suarez se upisao u strijelce, da bi konačnih 4:1 postavio Messi u 82. minuti iz najstrože kazne pogodivši krasno “panenkom”. Neymar je prije toga u dva navrata imao sjajne poteze, plesao je sa loptom i bukvalno se zabavljao na terenu!