Majstorija! Stevan Jovetić još jednom pokazao kakav je fudbalski čarobnjak!

U prijateljskom susretu odigranom večeras u Ascoliju, milanski Inter je savladao španski Villarreal rezultatom 3:1 i tako nastavio seriju dobrih igara u pripremnom periodu pred novu, čini se nikada zanimljiviju, sezonu italijanske Serije A.

Inter je poveo u 25. minutu pogotokom Edera,  a izjednačio je Roberto Soldado u 39. minutu. Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić je bio strijelac drugog gola za plavo-crne, koji će se, kao i neki njegovi prethodni, dugo vrtiti po televizijskim špicama.

Jovetić je u 66. minuti sa ivice šesnaesterca akrobatskim potezom uputio pravi projektil u gornji lijevi ugao gola Villarreala ua vodstvo Intera od 2:1. Strijelac trećeg pogotka za Nerrazzure bio je Marcelo Brozović u 90. minutu, što je bio i konačan rezultat utakmice.