Pa može li bolje od ovoga? Genijalan pogodak Messija za bod protiv Villarreala!

U posljednjem susretu 17. kola španske La Lige Barcelona je gostovala na El Madrigalu kod ekipe Villarrela. Utakmica je završena rezultatom 1:1, a bod Kataloncima donio je u 90. minuti nevjerovatnim golom Leo Messi.

U 49. minuti proključao je El Madrigal. Alexandre Pato je istrčao brzu kontru, pravovremeno uposlio Sansonea na desnoj strani koji vrlo preciznim udarcem pogađa dalji ugao Ter-Stegenovog gola za veliko slavlje Žute podmornice.

U 73. minuti Barcelona je bila vrlo blizu izjednačenja. Leo Messi je maestralno šutirao sa 15-ak metara, ali je pogodio samo lijevu stativu gola Villarreala.

A onda u 90. minuti spektakl. Nevjerovatni Leo Messi je još jednom pokazao kakav je majstor i genijalac. Milimetarski preciznim udarcem je pogodio same rašlje gola Sergia Asenja koji se bukvalno nije ni pomjerio. Umjetnost!