Pogledajte pet najljepših golova 24. kola Premijer lige BiH

Proteklog vikenda odigrano je 24. kolo BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine nakon kojeg se situacija, kako na vrhu tako i na dnu tabele, dodatno zakomplikovala. Postignuto je ukupno 13 pogodaka na osam susreta, a mi vam donosimo pet najljepših!

5. Stefan Cicmil je pogodio u posljednjoj minuti sudijske nadoknade za veliku pobjedu Mladosti nad Slavijom. Nakon prodora njegovog saigrača po lijevoj strani Cicmil se našao na pravom mjestu i povratnu loptu zakucao pod prečku gola tima iz Istočnog Sarajeva.

4. Krste Velkoski je svojim pogotkom obezbijedio velika tri boda Sarajevu protiv Širokog Brijega u borbi za naslov prvaka. Makedonac je pogodio glavom poslije centaršuta Duljevića sa desne strane.

3. Marko Obradović je lijepim golom donio bod Radniku protiv Borca. Ubačaj sa desne strane sjajno je iz prve vratio Ostojić pred gol Borca, a Obradović je neodbranjivo loptu glavom sproveo u mrežu Avdukića.

2. Darko Marković, fudbaler Mladosti iz Velike Obarske također je postigao sjajan gol u ovom kolu. On je fantastično izveo slobodan udarac i sa oko 18 metara savladao golmana Slavije.

1. Benjamin Čolić definitivno je postigao najljepši pogodak 24. kola, a vjerovatno će ovo biti i gol cijele sezone. Nogometaš Željezničara je iz slobodnjaka u 92. minuti zatresao mrežu Zvijezde u Gradačcu za pobjedu Željezničara rezultatom 2:1.