Potez fudbalskog genija! Perfektno izveden slobodnjak Adema Ljajića!

U velikom gradskom derbiju poznatijem kao Derby della Mole, večeras su u Torinu u okviru 35. kola italijanske Serije A igrali Juventus i Torinuo. U vrlo dobroj i kvalitetnoj utakmici nije bilo pobjednika, te je na kraju završilo neriješeno 1:1.

Stara dama je imala potpunu dominaciju u prvom poluvremenu, ali se na odmor ipak otišlo bez golova. Skoro sat vremena su mreže mirovale, a onda je meč odblokirao Adem Ljajić potezom dostojnim čistog fudbalskog genija. Ljajić je prekrasno pogodio iz slobodnjaka za prednost Torina od 0:1.

Pet minuta kasnije gosti ostaju sa igračem manje zbog isključenja Acquaha. I kada se mislilo da će Bikovi doći do sva tri boda, Juve je u sudijskoj nadoknadi vremena ipak stigao do izjednačenja. Pogodio je Gonzalo Higuain za konačnih 1:1.