Raspoloženi Ronaldo i družina deklasirali Sevillu i na korak su od titule!

U utakmici 37. kola španske La Lige Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu ugostio ekipu Seville. Galacticosi su lakše od olčekivanog slavili ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:1 i tako došli na korak od osvajanja titule.

[ads1]

U 10. minuti Real je piveo. Asensio je srušen na 18 metara, a dok se on još dizao, a sudac pokazivao gdje mora stajati živi zid, Nacho je to brzo izveo i na iznenađenje svih zatresao mrežu Seville. Gosti su se bunili, no sudac je pokazao samo na centar.

U 23. minuti kraljevi su udvostručili vodstvo, Rico je uspio zaustaviti udarac Jamesa, ali loptu je samo kratko odbio do Ronaldakoji posprema loptu u praznu mrežu za 2:0. Bio je to ujedno 400. gol Portugalca za kraljeve u svim natjecanjima.

[ads1]

Sevilla je u 49. minuti smanjila golom Jovetića koji je neobranjivo pogodio s 18 metara na 2:1. Pitanje pobjednika na Bernabeuu riješeno je u 78. minuti kada je Kroos dao povratnu loptu za Ronalda koji neobranjivo pogađa za 3:1.

Konačnih 4:1 postavio je Toni Kroos.