Senad Lulić postigao lijep gol protiv Napolija

Treći gol u posljednjih nekoliko mečeva postigao je Senad Lulić. Njegov Lazio gostovao je na San Paolu uvijek neugodnom Napoliju, i već nakon 21 minute igre Biancocelesti su imali prednost zahvaljujući golu našeg reprezentativca.

Iskoristio je Lulić dobar pas Maurija, lako je izbacio iz igre protivničkog igrača, te je prizemnim udarcem matirao golmana domaćeg tima Pepea Reinu.

Mertens je sjajnim pogotkom u 41. minuti izjednačio na 1:1, da bi u nastavku Napoli dominirao. Cana je u 49. minuti susreta isključen, dosuđen je penal za domaći tim, a precizan izvođač je Gonzalo Higuain za vodstvo Napolija od 2:1.

Novi gol je sjajni Argentinac postigao u 67. minuti kada je pogodio za 3:1, da bi na 3:2 smanjio Onazi u 82. minuti. Konačnih 4:2 djelo je Higuaina u četvrtoj minuti nadoknade.