Sergio Ramos pogodio u 91. minuti i ponovo spasio Real Madrid poraza!

Najveću utakmicu na svijetu danas su na Nou Campu odigrali Barcelona i Real Madrid. Veliki rivali su podijelili bodove odigravši neriješeno 1:1, mada su ljubitelji nogometa očekivali dosta više od ovog meča.

Suarez je u 21. minuti bio u izglednoj prilici, ali Varane je to blokirao u posljednji trenutak. U 32. minuti zaprijetio je Marcelo, ali  bez opasnosti za Ter Stegena. U 44. minuti Benzema je ušao u šesnaesterac, a njegov ubačaj je od Piquea završio na stativi.

Na samom otvaranju drugog poluvremena viđen je pogodak. Neymar je u 53. minuti sjajno izveo slobodan udarac, a Suarez pogodio glavom s četiri metara za 1:0. Desetak minuta kasnije fenomenalnu šansu imao je Neymar, ali je sa svega nekoliko metara poslao loptu preko gola.

U 82. minuti sjajnu priliku imao je Lionel Messi koji je izašao oči u oči s Navasom, ali je Argentinac šutirao pored gola gostiju. Izjednačenje Realu je donio Sergio Ramos u 91. minuti susreta. Slobodan udarac iskosa s lijeve strane izveo je Luka Modrić, a Ramos glavom zabija za 1:1.