Sjajni Riad Bajić postigao novi pogodak za Konyaspor

Ekipe Konyaspora i Antalyaspora su danas u okviru 14. kola turske Super lige odigrale jedan veoma uzbudljiv meč koji je završen rezultatom 3:2.

Konyaspor je ostvario pobjedu nad Antalyasporom rezultatom 3:2, a golove za pobjednički tim su postigli Mbamba, Camdali i naš mladi reprezentativac Riad Bajić.

Bajić je postigao gol u 17. minuti susreta za vodstvo svoga tima od 2:0. Napadač Konyaspora i naše U-21 reprezentacije Riad Bajić je zamijenjen u 69. minuti susreta. Bio je ovo njegov drugi ligaški gol, a podsjetimo prije par dana je postigao gol u okviru Kupa Turske.

U redovima Antalyaspora na klupi za rezervne igrače presjedio je naš internacionalac Josip Kvesić koji je u prethodnom periodu izbivao sa terena zbog povrede.