Spektakl u Miamiju! Barcelona pobjedila Real u fantastičnoj utakmici!

U okviru Internacionalnog kupa šampiona rano jutros po našem vremenu Barcelona i Real Madrid su u Miamiju odigrali fantastičnu utakmicu. Katalonci su slavili rezultatom 3:2 (2:2) i tako osvojili turnir u SAD-u.

BarCelona je krenula silovito i već nakon sedam minuta imala dva gola prednosti. Messi je u drugoj minuti povukao akciju, uz malo sreće se oslobodio svog rivala i savladao Navasa za 1:0, a samo pet minuta kasnije Ivan Rakitić silovitim udarcem povećava na 2:0.

Real je izjednačio u 14. minutu kada je Mateo Kovačić preciznim udarcem po zemlji matirao Silesena. U 36. minuti Real je odigrao fantastičan kontranapad i preko Asensia stigao do izjednačenja.

Nakon samo pet minuta igre u drugom dijelu, Barcelona je ponovo povela, pošto je Gerrard Pique iskoristio odličan centaršut Neymara i iz blizine pogodio za 3:2 za, ispostaviće se na kraju, konačan rezultat utakmice.