Super Mario ponovo u akciji! Matuidiju se nije svidio Balotellijev ples!

U okviru 35. kola francuske Ligue 1 veliki derbi na stadionu Allianz Riviera igrali su Nica i Paris Saint-Germain. Domaćin je slavio pobjedu rezultatom 3:1 i skoro pa srušio snove Parižanima o odbrani titule prvaka.

Mario Balotelli je u 26. minuti utakmice sjajno pogodio za vodstvo Nice. Tek što se krenulo sa igrom u druom poluvremenu Ricardo pogađa za velikih i sigurnih 2:0. Parižani su se nakon toga probudili, stvorili nekoliko šansi, a jedinu od njih je u 64. minuti iskoristio Marquinhos za smanjenje rezultata na 2:1.

U 60. minuti Mario Balotelli je imao svoj mali šou kod rezultata 2:0 za Nicu. Mario je kod korner zastavice na polovini PSG-a bukvalno plesao sa loptom, što se nije svidjelo Matuidiju koji ga je namjerno faulirao. Nakon toga se u raspravu uključio i Cavani.

U video prilogu pogledajte ovu situaciju. U posljednjim trenucima utakmice Donis glavom pogađa za konačnih 3:1 i veliku pobjedu Nice. Nakon ovog poraza Parižana teško je očekivati da do kraja prestignu Monaco, koji ima tri boda, ali i utakmicu više.