United remizirao sa West Hamom, Mourinho isključen po drugi put ove sezone!

Manchester United je u okviru 13. kola engleske Premijer lige odigrao samo 1:1 protiv West Hama na svom Old Traffordu. Gosti su poveli preko Sakhoa u 2. minuti, a izjednačenje Đavolima je donio Ibrahimović.

U nastavku je Manchester pokušavao svim silama doći do pobjedonosnog gola, prijetili su Rashford i Ibrahimović, ali promjene rezultata nije bilo, te su Čekićari odnijeli jedan bod sa Teatra snova.

Zanimljiva situacija se desila u 28. minuti kada je Mourinho isključen, drugi put ove sezone. Paul Pogba je dobio žuti karton zbog simuliranja, a Joseu se to nije svidjelo te je šutnuo flašicu sa vodom. Sudija Moss je odmah pokazao isključenje portugalskom stručnjaku.

Već se ranije u Premijer ligi dešavalo da neki trener dobije crveni karton zbog šutiranja flašice sa vodom, a to se desilo i menadžeru Arsenala Arsenu Wengeru.