Unitedova tiki-taka: Pogba upropastio sjajnu akciju i dodavanje petom Zlatana

U prvoj utakmici subotnjeg programa sedmog kola engleskog Premiershipa, Manchester United je na svom Old Traffordu dočekao Stoke City. Rezultat je na kraju bio 1:1, a viđena je sjajna utakmica sa puno prilika.

United je poveo preko Martiala samo dvije minuta nakon što je ušao u igru. Nakon kombinacije sa Rooneyjem, lopta se odbila do Martiala koji fantastičnim udarcem matira golmana Stokea za veliku radost domaćih navijača. Izjednačenje gostima donio je Allen u 82. minuti utakmice,

United je dominirao u prvom poluvremenu, a u 16. minuti Mourinhovi igrači su odigrali fantastičnu akciju koju je upropastio Paul Pogba lošim udarcem. Akciju je započeo Mata, dodao do Zlatana koji maestralno petom proigrava Lingarda, ovaj iz prve u prostor do Pogbe koji je morao mnogo bolje reagovati.

U video prilogu pogledajte ovu zaista sjajnu akciju igrača Uniteda.