Dečko, kakav si ti majstor! Perfektan hattrick Dybale u 100. utakmici za Juventus!

U okviru 4. kola italijanske Serije A aktuelni prvak gostovao je kod ekipe Sassuola. Stara dama je naravno bila izraziti favorit uoči ovog meča, a da će utakmica ići samo u jednom smijeru nagovijestio je Paulo Dybala.

Fantastični Argentinac je u 16. minuti utakmice majstorski pogodio sa ivice šesnaesterca za vodstvo Stare dame od 1:0 nakon asistencije Mandžukića. U 49. minuti Dybala postiže i svoj drugi gol na utakmici, ovaj put šmekerski spicem.

Politano je samo dvije minute kasnije smanjio na 2:1, ali to je bilo sve što su domaći igrači uspjeli uraditi. Pobjedu gostima iz Torina osigurao je još jednim golom Paulo Dybala ovaj put iz slobodnog udarca. Pefektan hattrick u 100. nastupu za Juventus.