Dijamant igra u životnoj formi! Edina Džeku niko ne može zaustaviti!

U okviru šestog kola italijanske Serije A Roma je na svom Olimpicu ugostila ekipu Udinesea i došla do prednoti nakon samo 12. minuta igre, a stijelac je bio ko drugi nego Edin Džeko.

Bh. reprezentativac se nalazi u životnoj formi i ne može stati sa postizanjem golova. Dijamantu je ovo bio šesti gol na petom meču ove sezone u Seriji A, a asistent je bio Radja Nainggolan. Pogledajte kako je to izgledalo.

U 30. minuti Vučica je udvostručila svoju prednost. Strootman je gurno loptu do Džeke na lijevu stranu, ovaj lijepo ubacio na ivicu petreca, gdje je najprisebniji bio Stephan El Shaarawy i lagano prebacio golmana Udinesea za laganih 2:0. Treba napomenuti da su gosti samo minutu ranije prpustili veliku priliku za izjednačenje.