Fudbalski genije ponovo na djelu! Maestralan pogodak Lea Messija iz slobodnjaka!

U susretu 25. kola španske Primera lige Barcelona je u katalonskom derbiju na svom Nou Campu ugostila ekipu Girone. Gosti su u ovoj utakmici odluičili da se nadigravaju sa Barcom i već u 3. minuti su utišali stadion.

[ads1]

Portu je sjajno pogodio za vodstvo Girone. Ipak, samo minutu kasnije Suarez je vratio stvari na početak. Da bi do kraja poluvremena Leo Messi sa dva gola postavio stvari na pravo mjesto za vodstvo Barcelone od 3:1.

Posebno impresivan je bio treči gol Barcelone, kada je Argnetinac prevario kompletan živi zid i poslao loptu ispod zida u mrežu. Majstorija. Svoj drugi gol na utakmici postigao je i Suarez u posljednjoj minuti prvog dijela.