Majstorstvo i elegancija na djelu! James Rodriguez nije zaboravio igrati fudbal!

Sinoć je na bundesligaškim terenima počeo proljetni dio prvenstva. U vrlo dobroj utakmici u okviru 18, kola Bayer Leverkusen je na svojoj Bayer Areni ugostio lidera prvenstva i aktuelnog šampiona ekipu Bayerna iz Munchena.

[ads2]

Bavarci su poveli nakon pola sata igre kada Martinez postiže gol za 1:0, da bi prednost uduplao sjajni Franck Ribery koji je još jednom potvrdio klasi i pokazao da mu godine ništa ne mogu. U 70. minuti Volland je smanjio na 2:1 i unio neizvjesnost u utakmicu.

Ipak, u prvoj minuti sudijske nadoknade Kolumbijac James Rodriguez je pokazao da još uvijek nije zaboravio igrati fudbal, kada je elegantno i majstorski pogodio iz slobodnog udarca za potvrdu pobjede. Leno je pokušao sve, ali bezuspješno. Uživajte!