Kakav šok na Old Traffordu! Sevilla sa dva gola izbacila United iz Lige prvaka!

U uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka Manchester United je na svom Old Traffordu ugostio ekipu Seville. Prvi meč je završen bez golova, a i večeras je kod kuće Mourinho igrao oprezno i bojažljivo.

Prvo poluvrijeme nije donijelo neke izgledne prilike, pa je rezultat bio 0:0. U nastavku je United bio nešto opasniji ali mu to nije donijelo rezultat. U 72. minuti desio se veliki šok na Teatru snova kada je preciznim šutem goste u vodstvo doveo Ben Yedder.

Potpuni šok za domaće uslijedio je četiri minute kasnije. Correa je pokupio loptu iz kornera i prebacio je glavom, a sjajni Ben Yedder je potom zakucava u mrežu za velikih 0:2. Đavoli su u 84. minuti uspjeli samo smanjiti rezultat na 2:1 preko Lukakua.