Ljudi moji, pa šta čovjek uradi? Kakva golčina i kakvo majstorstvo Luisa Suareza!

U okviru 19. kola španske Primera lige Real Sociedad je na svojoj Anoeti ugostio aktuelnog lidera prvenstva ekipu Barcelone. Domaći su sjajno otvorili meč i sa dva gola u prvih pola sata šokirali goste iz Katalonije.

Tim iz San Sebastiana je poveo več u 11. minuti preko Williana Josea, da bi prednost udvostručio Juanmi u 34. minuti nakon fenomenalne asistencije Canalesa za apsolutno oduševljenje na tribinama Anoete.

Ipak, Barcelona se u igru vraća preko Paulinha pred kraj prvog poluvremena koji je iz peterca pospremio loptu u mrežu nakon asistencije Luisa Suareza. U 50. minuti Uruguvajac je izjednačio na 2:2 na dodavanje Messija i to na maestralan način.