Asistencija Milinković-Savića kao rukom i novi pogodak čudesnog Immobilea!

U okviru jedanaestog kola italijanske Serije A na stadionu Ciro Vigorito domaći benevento je ugostio ekipu Lazija. Nebesko-plavi se nalaze u fantastičnoj formi, redaju samo pobjede, a nakon prvoh 45 minuta već su utrpali tri komada slabašnom Beneventu.

Simeone je složio dobitnu kombinaciju ove sezone, njegov tim igra sjajno, Sergej Milinković-Savić oduševljava, a preporođeni Ciro Immobile ne prestaje zabijati. Gosti su poveli već u 4. minuti preko Bastosa, da bi u 13. minuti na 2:0 povećao Immobile nakon fantastične asistencije Sergeja.

Milinković-Savić je u stilu najvećih majstora spoljnim dijelom stopala spojio Immobilea sa golom domaćina, koji je lako postigao svoj već 14. pogodak u sezoni i tako ostao na vrhu liste strijelaca. Treći gol za Lazijale postigao je Marušić.