Niko mu ništa ne može! Simultanka Mohameda Salaha na Anfieldu!

U okviru 31. kola englesek Premier lige Liverpool je na svom Anfieldu ugostio ekipu Watforda. Nakon poraza u prošlom kolu od Manchester Uniteda Redsi su se vrlo prvo vratili na pobjednički kolosijek.

Ovaj put pregažen je siroti Watford sa ubjedljivih 5:0, a još jednu maestralnu partiju pružio je nevjerovatni Mohamed Salah, koji je ponovo radio šta je poželio na terenu i čak četiri puta se upisao u listu strijelaca.

Egipćanin je rivala načeo već u 4. minuti, a u 43. je već bilo 2:0. Strijelac je ponovo bio Salah nakon sjajne asistencije Robertsona. U nastavku ista slika. Salah je nastavio da pravi šou na terenu, asistiravši Firminu koji petom pogađa za 3:0.

Do kraja utakmice Salah je sa još dva pogotka totalno raštimao očajne Stršljenove za konačan rezultat susreta od 5:0 i veliko slavlje na Anfieldu i još jednu čudesnu utakmicu trenutno najboljeg igrača Premier lige.