Ovaj čovjek zabija samo golčine! Projektil Asensija koji se zaista rijetko viđa!

U okviru jedanaestog kola španske Primera lige, Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu ugostio ekipu Las Palmasa. Kraljevi su na kraju slavili sigurnu pobjedu razultatom 3:0.

Ekipa Zinedina Zidanes je do vodstva došla u 41. minuti kada je Casemiro pogodio mrežu gola Las Palmasa. U 54. minuti već je bilo 2:0, a stijelac spektakularnog gola bio je Marco Asesnsio koji je silovitim udarcem pocijepao mrežu golmana Raula.

Konačan razultat utakmice od 3:0 postavio je Isco u 74. minuti i to nakon fantastične asistencije Cristiana Ronalda. Portugalac se ni večeras nije upisao u listi strijelaca iako je imao nekoliko izglednih prilika za postizanje gola.