Nestvarno! Raketa Obianga koja se rijetko viđa! Igrači Tottenhama prosto u čudu!

U okviru 21. kola engleske Premier lige Tottenham je na Wembleyju ugostio ekipu West Ham Uniteda. Zaista je fudbal čudna i prelijepa igra. Pijevci su večeras rasturili Čekićare, ali je na kraju rezultat bio 1:1 uz dva spektakularna gola.

Čekičari su se od samog početka branili, ali njihova borbenost je nagrađena u 70. minuti kada je Pedro Obiang postigao spektakularan pogodak. On je iskosa sa desne strane ispalio pravi projektil prema golu Tottenhama, a Lloris nije imao nikakvu šansu.

Ipak, Spursi su u 84. minuti uzvratili Čekćarima istom mjerom i konačno uspjeli slomiti otpor gradskog rivala. Koreanac Heung-Min Son je bombom sa velike udaljenost matirao Adriana za poravnanje na 1:1 što je bio i konačan rezultat utakmice.