Spektakl u režiji Nemanje Matića! Prvi gol u dresu Đavola i nestvaran preokret!

U 29. kolu engleskog Premiershipa Manchester United je gostovao na Selhurst Parku u Londonu kod ekipe Crystal Palacea. Domaćin je vodio sa 2:0, ali su Đavoli uspjeli da preokrenu i golom Nemanje Matića u 91. minuti stignu do velike pobjede.

Ekipa Josea Mourinha je vrlo loše otvorila utakmicu, pa je Palace već u 11. minuti poveo sjajnim golom Townsenda. Odmah na početku drugog dijela domaći su uduplali prednost kada je očaju reakciju odbrane gostiju iskoristio Van Aanholt.

U 55. minuti Smalling pogađa glavom i donosi nadu Unitedu. Stvari na početak vratio je Lukaku u 76. minuti za poravnanje i veliko slavlje gostiju. U samom finišu meča United je došao do potpunog preokreta.

Spektakularan gol postigao je Nemanja Matić sa velike udaljenosti, a ovo je bio njegov prvi gol u dresu Crvenih đavola, ali sigurno u najboljem mogućem trenutku.