Vratila se mašina za golove: Vardy bacio u trans navijače Leicestera

U okviru 37. kola engleske Premier lige Leicester je na prepunom King Power stadionu dočekao ekipu Evertona i slavio sigurnu pobjedu rezultatom 3:1 i tako uveličao već pripremljeno slavlje i podizenje pehara.

[ads1]

Nakon dva meča suspenzije u ekipu Lisica se vratio Jamie Vardy i odmah pokazao koliko znači svom timu kada je več u petoj monuti savladao golmana Evertona. U 33. minuti King je udvostručio predost Leicestera i slavlje je već moglo početi.

U 65. minuti Vardy postiže i treći gol za Leicester sa bijele tačke, da bi u finišu susreta Kevin Mirallas postigao utješni pogodak za goste iz Liverpoola. Još jedna sjajna utakmica za ekipu Claudija Ranierija i potvrda da su ove godine bili najbolji tim u Engleskoj.