Real Madrid objavio još neviđeni video iz svlačionice s finala protiv Juventusa

Nogometaši Real Madrida su 2017. godine osvojiti Ligu prvaka pobjedom u finalu protiv Juventusa s uvjerljivih 4:1.

Finalne Lige prvaka igrano je u velškom Cardiffu, a na kraju dvoboja slavili su navijači madridskog giganta. Juventus je nakon prvog poluvremena bio nešto bolji protivnik, rezultat je glasio 1:1, ali u drugom dijelu Real je u potpunosti deklasirao Talijane.

Kraljevski klub‘ poveo je u 20. minuti pogotkom Cristiana Ronalda, ali samo sedam minuta kasnije Juventus je izjednačio fantastičnim pogotkom Marija Mandžukića.

Posebno je zanimljivo na poluvremenu bilo u svlačionici Reala. Madridski klub u srijedu je odlučio objaviti još neviđeni video i otkriti što se događalo u tim trenucima.

Trener Zinedine Zidane bodrio je svoje igrače i poručio im da trebaju vjerovati da će biti pobjednici na kraju. Također, i sami igrači su između sebe bodrili jedni druge, a predvodnik je bio Marcelo koji je poručio da trebaju mirno ući u nastavak susreta i da pobjeda neće izostati.

Kako izgleda atmosfera na poluvremenu u timu koji igra finale Lige prvaka možete pogledati u videu ispod teksta.