Everton je teško oštećen?! Engleska bruji o divljačkom ponašanju Edinsona Cavanija

Nogometaši Manchester Uniteda u srijedu su pobjedom protiv Evertona 2:0 izborili plasman polufinale engleskog Liga kupa pridruživši se tako Manchester Cityju, Tottenhamu i drugoligašu Brentfordu.

Crveni vragovi‘ riješili su pitanje pobjednika na samom kraju utakmice. Tim Ole Gunnara Solskjaera je poveo u 88. minuti lijepim pogotkom Urugvajca Edisona Cavanija, a pobjedu gostiju iz Manchestera duboko u nadoknadi je potvrdio Francuz Anthony Martial.

Međutim, veliko je pitanje kakav bi konačni rezultat bio da je Cavani dobio direktan crveni karton za davljenje protivničkog stopera Yerryja Mine u 52. minuti susreta.

U tim trenucima rezultat je glasio 0:0, no sudac Bobby Madley nije vidio kontroverzno ponašanje urugvajskog nogometaša.