Reus srušio Stuttgart u samom finišu: Dortmund stigao na samo bod od Bayerna

U subotnjem terminu od 15:30 odigrano je pet utakmica 12. kola njemačke Bundeslige, a posebno se ističe pobjeda Borussije Dortmund protiv Stuttgarta 2:1.

Ekipa iz Dortmunda iskoristila je neočekivani poraz vodećeg Bayerna kod Augsburga te pobjedom protiv Stuttgarta došla na samo bod zaostatka.

Borussia je povela prvijencem Malena u 56. minuti, da bi Massimo poravnao u 63. Važnu pobjedu domaćinu donio je kapetan Reus u 85. minuti.

Što se tiče ostalih utakmica, Borussia M’gladbach je opravdala ulogu protiv fenjeraša Greuther Furtha i slavila s visokih 4:0.

Odličnu utakmicu u Bielefeldu na Schuco Areni odigrali su Arminia i Wolfsburg, a konačan rezultat je glasio 2:2.

Bayern Leverkusen je do tri boda došao minimalnom pobjedom protiv Bochuma od 1:0, dok je Hoffenheim nadigrao RB Leipzig 2:0.